Menu

pattern recognition

inżynieria memetyczna

Orange fun

mrwisniewski

Hanna in a Choppa

Na zmęczone wieczory polecam Hanna in a Choppa - flashową grę opartą na silniku fizycznym. Grafika prosta acz elegancka, cel - prosty: dolecieć i wylądować przy fladze. Po drodze - zadania i przeszkody. Ukończyć jest łatwo, ale do zdobycia pozostają "osiągnięcia" - takie jak zaliczenie poziomów w sposób perfekcyjny (bez obijania się o ściany) lub w limicie czasu. Jeszcze mi trochę zostało:

My achievements

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • braineater

  Nice, Kongregate generalnie wyrasta na jeden z lepszych serwisów.
  Ale (oftop) - w trakcie kiblowych lektur dobrnąłem wreszcie do Fantastyk z zeszłego roku i trafiłem Twój wywiad z Yoshiki Sakurai (fajny) i jedna rzecz mnie zainteresowała - masz jakieś linki do sensownych tekstów o NEETach? Bo chętnie bym co więcej poczytał, a słabo się wyszukuje - z rzeczy podlinkowanych w wiki ze dwa teksty są może bardziej zborne.

 • czescjacek

  -3 do lansu za link do Newgrounds

 • Gość: [sans_merci] *.cop14.pl

  Sorry za offtop, ale: cjg.gazeta.pl/cjg_katowice/1,92429,6000266,Znizka_w_kinie_za_miniowke__Czy_to_seksizm_.html

  (Amerykanska komedia my ass)

 • czerwonyrecznik

  @braineater

  w temacie nie jestem za bardzo, ale ogolnie temat neetow i freeterow jest juz w srodowisku naukowym troche passe wiec ciezko jest wygrzebac cos swiezego. artykul z japanfocusa sprzed dwoch lat jest skromny ale przystepny, chociaz juz go sobie na pewno wyguglales

  www.japanfocus.org/products/details/2022

  akademickich tekstow jest wiecej, ale jak mowie, wiekszosc jest najpozniej z poczatku 2007-go, co oznacza ze pisane w 2005/6 max, czyli nieaktualne mocno. no i wszystkie sa z pierwszych stron wynikow gugla, wiec zapewne pomocnym nie bede, ale z komcia sie Michal ucieszy zawsze mysle.

  www.jil.go.jp/english/documents/JILPTNo.35.pdf
  mesharpe.metapress.com/media/64t4fjxqrgdkp3lhktb6/contributions/8/4/3/5/843537h86611g1vj.pdf
  www.nanzan-u.ac.jp/MCENTER/wp/wp0605.pdf

  byl jeszcze dobry artykul, davida slatera chyba, a moze nie, ale cos go nie moge znalezc, pewnie dlatego ze jest w jakiejs platnej bazie danych do ktorej nie mam z domu dostepu.

 • braineater

  @ ręcznik
  dzięki bardzo, ten z japan focus był właśnie jednym z dwóch sensownych na jakie trafiłem. Idę grzebać dalej, bo fajny temat mocno.

 • mrwisniewski

  @-3 do lansu za link do Newgrounds

  rrrright, ale i tak mi tyle zostało, że mógłbym zabrać Twoją Starą do Wasabi.

© pattern recognition
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci