Menu

pattern recognition

inżynieria memetyczna

Read me: tuzin Arigato

mrwisniewski

Arigato 12

A dziś znalazłem w skrzynce 12 numer Arigato, co znaczy, że jest także w Empikach i księgarniach komiksowych. Jak zwykle obok recenzji azjatyckich komiksów i animacji znajduje się w nim mój nostalgiczny felieton. 

Ładna okładka, nie? Akurat żeby ożywić wspomnienia tych jakże odległych letnich dni, gdy wszystko było takie piękne i nadmorskie. 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • sstefania

  No NARESZCIE o nim napisałeś, gdy ja już swoje prawie przeczytałam. No ale ja jestem fanką i biegałam do Komikslandii od dnia gdy joyu na IRCu ogłosił, że wysłał do drukarni do skutku.
  Felieton fajny. Muszę wreszcie obejrzeć Akirę. Wiesz, że JPF być może wyda Domu? To dzięki Twojemu tekstowi lata temu się tym zainteresowałam i teraz się cieszę, że prowadzi w ankiecie.

 • mrwisniewski

  No bo mnie nie było i przegapiłem newsa, że wyszło. Fajnie, że głosujesz na "Domu", też na to głosowałem, ale po cyrkach z ostatnią ankietą trochę już nie wierzę JPF

 • ajsrod

  @Ładna okładka, nie?

  Uda za grube.

 • kaworu_nagisa

  jakoś nie przepadam za arigato - za bardzo nakurwia grafiką, zupełnie jak bravo; pomijając to, to miłe że po śmierci kawaja mamy wciąż mangowy magazyn :p

© pattern recognition
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci